Español English Français Català

42e TROFEU TORRETES DE FOTOGRAFIA - PHOTOGRAPHY 42th TROPHY TORRETES

Galeria de premiats

FIAP Golden Medal

Thi Ha MAUNG - MYANMAR

Thi Ha MAUNG - MYANMAR
"LOOK AT ME"
LOOK AT ME

PSA Golden Medal

Diego PEDRA BENZAL - ESPAÑA

Diego PEDRA BENZAL - ESPAÑA
"Otros tiempos"
Otros tiempos

GPU Golden Medal

Xiaoyun ZHENG - CHINA

Xiaoyun ZHENG - CHINA
"Storm"
Storm

ISF Golden Medal

Alexandrino Lei AIROSA - MACAO

Alexandrino Lei AIROSA - MACAO
"Buffalo bathing 02"
Buffalo bathing 02

FIAP Silvered Medal

Dmitriy BELYAEV - RUSSIAN FEDERATION

Dmitriy BELYAEV - RUSSIAN FEDERATION
"Silence"
Silence

PSA Silvered Medal

Hans MULLER - ARGENTINA

Hans MULLER - ARGENTINA
"Viejo loco"
Viejo loco

GPU Silvered Medal

Jiajun CHAI - CHINA

Jiajun CHAI - CHINA
"Bangladesh5-m"
Bangladesh5-m

ISF Sivered Medal

Manu BARREIRO RODRIGUEZ - ESPAÑA

Manu BARREIRO RODRIGUEZ - ESPAÑA
"Historias de un tren 16"
Historias de un tren 16

FIAP Bronzed Medal

Thomas VIJAYAN - CANADA

Thomas VIJAYAN - CANADA
"Arctic Light"
Arctic Light

PSA Bronzed Medal

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA
"Ascenso al infierno"
Ascenso al infierno

GPU Bronzed Medal

Jordi VENTURA CARBÓ - ESPAÑA

Jordi VENTURA CARBÓ - ESPAÑA
"Momentums"
Momentums

ISF Bronzed Medal

Danny Yen Sin WONG - MALAYSIA

Danny Yen Sin WONG - MALAYSIA
"Milking Baby"
Milking Baby

PSA Honor Mention

Alfonso MASEDA VARELA - ESPAÑA

Alfonso MASEDA VARELA - ESPAÑA
"The battle"
The battle

PSA Honor Mention

Alberto PORRES VIÑES - ESPAÑA

Alberto PORRES VIÑES - ESPAÑA
"Limosna en el templo"
Limosna en el templo

FIAP Honor Mention

Carlos FRIAS PEREZ - ESPAÑA

Carlos FRIAS PEREZ - ESPAÑA
"Atencion"
Atencion

PSA Honor Mention

Xiping AN - CHINA

Xiping AN - CHINA
"Noose man 3"
Noose man 3

FIAP Honor Mention

Javier CHECA COLMENA - ESPAÑA

Javier CHECA COLMENA - ESPAÑA
"Maria"
Maria

FIAP Honor Mention

Do Trong DANH - VIET NAM

Do Trong DANH - VIET NAM
"Hard working"
Hard working

FIAP Honor Mention

Mikhail GUBIN - UNITED STATES

Mikhail GUBIN - UNITED STATES
"entrance to the subway"
entrance to the subway

GPU Honor Mention

Eshagh AGHAEI - IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF

Eshagh AGHAEI - IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
"Farmer"
Farmer

GPU Honor Mention

Dr.Sanjib BASAK - INDIA

Dr.Sanjib BASAK - INDIA
"FISHY EYES"
FISHY EYES

GPU Honor Mention

Wenyuan LI - UNITED STATES

Wenyuan LI - UNITED STATES
"Look Through Charvar"
Look Through Charvar

ISF Honor Mention

Fernando HERRERO ZARZOSO - ESPAÑA

Fernando HERRERO ZARZOSO - ESPAÑA
"Urbs I"
Urbs I

ISF Honor Mention

Xinxin CHEN - CHINA

Xinxin CHEN - CHINA
"GO TO FIELD-m"
GO TO FIELD-m

ISF Honor Mention

Jose LARA CORDOBES - ESPAÑA

Jose LARA CORDOBES - ESPAÑA
"DIA DE PUERTAS ABIERTAS"
DIA DE PUERTAS ABIERTAS

CEF Honor Mention

Mercedes MAYOL FAURA - ESPAÑA

Mercedes MAYOL FAURA - ESPAÑA
"Dia de batre"
Dia de batre

CEF Honor Mention

Raul VILLALBA - ARGENTINA

Raul VILLALBA - ARGENTINA
"Los adictos de la red"
Los adictos de la red

CEF Honor Mention

Òscar PÉREZ MORENO - ESPAÑA

Òscar PÉREZ MORENO - ESPAÑA
"family"
family

FIAP Golden Medal

Ching Yu LU - TAIWAN, PROVINCE OF CHINA

Ching Yu LU - TAIWAN, PROVINCE OF CHINA
"A contented mind is a perpetual feast"
A contented mind is a perpetual feast

PSA Golden Medal

Juan MARISCAL LÓPEZ - ESPAÑA

Juan MARISCAL LÓPEZ - ESPAÑA
"Camino XI"
Camino XI

CEF Golden Medal

Ahmed Mohamed HASSAN - QATAR

Ahmed Mohamed HASSAN - QATAR
"Two Windows"
Two Windows

FCF Golden Medal

Adolfo ENRIQUEZ CALO - ESPAÑA

Adolfo ENRIQUEZ CALO - ESPAÑA
"Fuerza Bruta"
Fuerza Bruta

FIAP Silvered Medal

Alexandrino Lei AIROSA - MACAO

Alexandrino Lei AIROSA - MACAO
"Escape from the kids "
Escape from the kids

PSA Silvered Medal

Mehdi NAZERI - IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF

Mehdi NAZERI - IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
"Ashoura1"
Ashoura1

CEF Silvered Medal

Fernand DOMANGE - FRANCE

Fernand DOMANGE - FRANCE
"Commentaires"
Commentaires

FCF Silvered Medal

Xuezhong DUAN - CHINA

Xuezhong DUAN - CHINA
"Camel shadow"
Camel shadow

FIAP Bronzed Medal

Danny Yen Sin WONG - MALAYSIA

Danny Yen Sin WONG - MALAYSIA
"Bras Copper"
Bras Copper

PSA Bronzed Medal

Alexey SULOEV - RUSSIAN FEDERATION

Alexey SULOEV - RUSSIAN FEDERATION
"Chat up at the Chum-Yamal"
Chat up at the Chum-Yamal

CEF Bronzed Medal

Kam Chiu TAM - CANADA

Kam Chiu TAM - CANADA
"Do not overtake me"
Do not overtake me

FCF Bronzed Medal

Dr.Sanjib BASAK - INDIA

Dr.Sanjib BASAK - INDIA
"THE LOOK"
THE LOOK

FIAP Honor Mention

Eric TKINDT - BELGIUM

Eric TKINDT - BELGIUM
"k.o"
k.o

FIAP Honor Mention

Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA

Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Duro y delicado a la vez"
Duro y delicado a la vez

PSA Honor Mention

Jonathan VAINES - UNITED KINGDOM

Jonathan VAINES - UNITED KINGDOM
"Its A Mans World"
Its A Mans World

FIAP Honor Mention

Miguel CABEZAS - ESPAÑA

Miguel CABEZAS - ESPAÑA
"Urban color contrast"
Urban color contrast

PSA Honor Mention

Josef KASTNER - AUSTRIA

Josef KASTNER - AUSTRIA
"weiße Wueste"
weiße Wueste

PSA Honor Mention

Avik SETT - INDIA

Avik SETT - INDIA
"FLOWER GIRL "
FLOWER GIRL

GPU Honor Mention

Muriel VEKEMANS - BELGIUM

Muriel VEKEMANS - BELGIUM
"Trio running"
Trio running

GPU Honor Mention

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA
"Enfarinats"
Enfarinats

GPU Honor Mention

Thomas VIJAYAN - CANADA

Thomas VIJAYAN - CANADA
"Fishing"
Fishing

ISF Honor Mention

Alexander KAMAKAEV - RUSSIAN FEDERATION

Alexander KAMAKAEV - RUSSIAN FEDERATION
"Girl and octopus"
Girl and octopus

ISF Honor Mention

Dr Amit Bijon DUTTA - INDIA

Dr Amit Bijon DUTTA - INDIA
"kite runner"
kite runner

ISF Honor Mention

Kiah Hwa NG - MALAYSIA

Kiah Hwa NG - MALAYSIA
"The Dusty Face"
The Dusty Face

CEF Honor Mention

Urs ALBRECHT - SWITZERLAND

Urs ALBRECHT - SWITZERLAND
"Camel and woman"
Camel and woman

CEF Honor Mention

Pedro GALLARDO MARTÍNEZ - ESPAÑA

Pedro GALLARDO MARTÍNEZ - ESPAÑA
"Les noies"
Les noies

CEF Honor Mention

Javier CHECA COLMENA - ESPAÑA

Javier CHECA COLMENA - ESPAÑA
"Iglesia en la Nieve"
Iglesia en la Nieve

CEF Honor Mention

Jose LARA CORDOBES - ESPAÑA

Jose LARA CORDOBES - ESPAÑA
"LOS NIÑOS DE VELAPAL"
LOS NIÑOS DE VELAPAL

FIAP Golden Medal

Jorge RUIZ DUESO - ESPAÑA

Jorge RUIZ DUESO - ESPAÑA
"A piece of frozen sea"
A piece of frozen sea

GPU Golden Medal

Juan José LÓPEZ AZURMENDI - ESPAÑA

Juan José LÓPEZ AZURMENDI - ESPAÑA
"Playa de Gueirua"
Playa de Gueirua

ISF Golden Medal

Rodrigo NÚÑEZ BUJ - ESPAÑA

Rodrigo NÚÑEZ BUJ - ESPAÑA
"Red de diamantes"
Red de diamantes

CEF Golden Medal

Kin Keong FU - MACAO

Kin Keong FU - MACAO
"Fishing in Morning Fog"
Fishing in Morning Fog

GPU Silvered Medal

Angel MARTINEZ PEREZ - ESPAÑA

Angel MARTINEZ PEREZ - ESPAÑA
"Pensamientos"
Pensamientos

ISF Sivered Medal

Thomas VIJAYAN - CANADA

Thomas VIJAYAN - CANADA
"The Gantoo`s Habitat"
The Gantoo`s Habitat

CEF Silvered Medal

Francisco OSUNA HURTADO - ESPAÑA

Francisco OSUNA HURTADO - ESPAÑA
"Brumas en el mar"
Brumas en el mar

GPU Bronzed Medal

Pedro Luis AJURIAGUERRA SAIZ - ESPAÑA

Pedro Luis AJURIAGUERRA SAIZ - ESPAÑA
"The fisherman launches the net"
The fisherman launches the net

ISF Bronzed Medal

Josef KASTNER - AUSTRIA

Josef KASTNER - AUSTRIA
"aus dem Fahrwasser"
aus dem Fahrwasser

CEF Bronzed Medal

Md. Akhlas UDDIN - BANGLADESH

Md. Akhlas UDDIN - BANGLADESH
"Floating Rohingya Refugee on the Sea"
Floating Rohingya Refugee on the Sea

PSA Honor Mention

Alfonso BEJAR MANDA - ESPAÑA

Alfonso BEJAR MANDA - ESPAÑA
"Explosion de color"
Explosion de color

FIAP Honor Mention

Julio CASTRO PARDO - ESPAÑA

Julio CASTRO PARDO - ESPAÑA
"Tierra de Fuego y hielo"
Tierra de Fuego y hielo

PSA Honor Mention

Marcel VAN BALKEN - NETHERLANDS

Marcel VAN BALKEN - NETHERLANDS
"Horsedog"
Horsedog

PSA Honor Mention

Carlos F. TURIENZO - ESPAÑA

Carlos F. TURIENZO - ESPAÑA
"Battle of Lights"
Battle of Lights

FIAP Honor Mention

Stein-Leibold ISOLDE - GERMANY

Stein-Leibold ISOLDE - GERMANY
"Badefreuden"
Badefreuden

FIAP Honor Mention

Mariano BELMAR TORRECILLA - ESPAÑA

Mariano BELMAR TORRECILLA - ESPAÑA
"Pescadores"
Pescadores

GPU Honor Mention

Mehdi NAZERI - IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF

Mehdi NAZERI - IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
"Sleep"
Sleep

GPU Honor Mention

Yan LUO - CHINA

Yan LUO - CHINA
"Life in Semporna 2"
Life in Semporna 2

GPU Honor Mention

Igor LANDER - UKRAINE

Igor LANDER - UKRAINE
"Tete-a-tete"
Tete-a-tete

GPU Honor Mention

Miguel Angel ROSA MEDINA - ESPAÑA

Miguel Angel ROSA MEDINA - ESPAÑA
"Companyia"
Companyia

ISF Honor Mention

Thach HOANG NGOC - VIET NAM

Thach HOANG NGOC - VIET NAM
"Dawn on the sea no.4"
Dawn on the sea no.4

ISF Honor Mention

Alexey SULOEV - RUSSIAN FEDERATION

Alexey SULOEV - RUSSIAN FEDERATION
"Northern Aurora"
Northern Aurora

ISF Honor Mention

Yhabril MORO - ESPAÑA

Yhabril MORO - ESPAÑA
"Forever"
Forever

CEF Honor Mention

Paco SEVA SANTAMARIA - ESPAÑA

Paco SEVA SANTAMARIA - ESPAÑA
"Capricho in blue"
Capricho in blue

CEF Honor Mention

Jean BANQ - FRANCE

Jean BANQ - FRANCE
"depart pour la peche "
depart pour la peche

CEF Honor Mention

Lung-Tsai WANG - TAIWAN, PROVINCE OF CHINA

Lung-Tsai WANG - TAIWAN, PROVINCE OF CHINA
"sea gull1"
sea gull1

FIAP Golden Medal

Andrii YURLOV (UKR) - SLOVAKIA

Andrii YURLOV (UKR) - SLOVAKIA
"Amina_3"
Amina_3

CEF Golden Medal

Pantelis KRANOS - CYPRUS

Pantelis KRANOS - CYPRUS
"White and red "
White and red

FCF Golden Medal

Ramon COLELL CANES - ESPAÑA

Ramon COLELL CANES - ESPAÑA
"broquil 2"
broquil 2

CEF Silvered Medal

Kaushik DOLUI - INDIA

Kaushik DOLUI - INDIA
"Modern Living"
Modern Living

FCF Silvered Medal

Pandula BANDARA - SRI LANKA

Pandula BANDARA - SRI LANKA
"Dream and the reality"
Dream and the reality

CEF Bronzed Medal

Michał GIEDROJĆ - POLAND

Michał GIEDROJĆ - POLAND
"workers"
workers

FCF Bronzed Medal

Thach HOANG NGOC - VIET NAM

Thach HOANG NGOC - VIET NAM
"Girls no.1"
Girls no.1

FFC Golden Medal

Jose LARA CORDOBES - ESPAÑA

Jose LARA CORDOBES - ESPAÑA
"PALAVEL"
PALAVEL

FFC Silvered Medal

Marcel VAN BALKEN - NETHERLANDS

Marcel VAN BALKEN - NETHERLANDS
"Chess"
Chess

FIAP Honor Mention

Mehdi NAZERI - IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF

Mehdi NAZERI - IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
"Freedom"
Freedom

PSA Honor Mention

Asier GARAGARZA SANCHEZ - ESPAÑA

Asier GARAGARZA SANCHEZ - ESPAÑA
"La espera"
La espera

FFC Bronzed Medal

Manuel LOPEZ CEPERO MATEOS - ESPAÑA

Manuel LOPEZ CEPERO MATEOS - ESPAÑA
"Recuerdos"
Recuerdos

PSA Honor Mention

Carlos FRIAS PEREZ - ESPAÑA

Carlos FRIAS PEREZ - ESPAÑA
"Emigrante"
Emigrante

PSA Honor Mention

Annelie HENN - GERMANY

Annelie HENN - GERMANY
"Jumping Jack"
Jumping Jack

FIAP Honor Mention

Javier CHECA COLMENA - ESPAÑA

Javier CHECA COLMENA - ESPAÑA
"Jugando en la via"
Jugando en la via

FIAP Honor Mention

Mariano BELMAR TORRECILLA - ESPAÑA

Mariano BELMAR TORRECILLA - ESPAÑA
"Gran Via"
Gran Via

GPU Honor Mention

Muriel VEKEMANS - BELGIUM

Muriel VEKEMANS - BELGIUM
"water"
water

GPU Honor Mention

Miguel CABEZAS - ESPAÑA

Miguel CABEZAS - ESPAÑA
"El regreso"
El regreso

GPU Honor Mention

Angel GALLARDO MARIN - ESPAÑA

Angel GALLARDO MARIN - ESPAÑA
"Jaws"
Jaws

ISF Honor Mention

Jaume BONALLACH - ESPAÑA

Jaume BONALLACH - ESPAÑA
"Sin salida"
Sin salida

ISF Honor Mention

Fernando HERRERO ZARZOSO - ESPAÑA

Fernando HERRERO ZARZOSO - ESPAÑA
"Ella baila"
Ella baila

ISF Honor Mention

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA
"Relax"
Relax

ISF Honor Mention

Anna SELGA CASELLAS - ESPAÑA

Anna SELGA CASELLAS - ESPAÑA
"UNISONIC AQUARELLA"
UNISONIC AQUARELLA

CEF Honor Mention

Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA

Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Esparragos y codigo de barras"
Esparragos y codigo de barras

CEF Honor Mention

Francisco OSUNA HURTADO - ESPAÑA

Francisco OSUNA HURTADO - ESPAÑA
"Como un sueño"
Como un sueño

CEF Honor Mention

Gabino GARROTE - ESPAÑA

Gabino GARROTE - ESPAÑA
"Aires de grandeza"
Aires de grandeza

Primer premi festes i tradicions populars catalanes

Andreu NOGUERO - ESPAÑA

Andreu NOGUERO - ESPAÑA
"Aliga amb foc"
Aliga amb foc
Andreu NOGUERO - ESPAÑA
"Caramelles"
Caramelles
Andreu NOGUERO - ESPAÑA
"Casteller"
Casteller
Andreu NOGUERO - ESPAÑA
"Gegant moro"
Gegant moro

Segon premi festes i tradicions populars catalanes

Françoise MORIO - FRANCE

Françoise MORIO - FRANCE
"La Sanch à Perpignan"
La Sanch à Perpignan
Françoise MORIO - FRANCE
"Regidor"
Regidor
Françoise MORIO - FRANCE
"Penitents"
Penitents
Françoise MORIO - FRANCE
"Pieds nus"
Pieds nus

Tercer premi festes i tradicions populars catalanes

Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA

Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Baixada de torches en Durro"
Baixada de torches en Durro
Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Balsareny 2011 02"
Balsareny 2011 02
Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Balsareny 2012"
Balsareny 2012
Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Encenent les forques"
Encenent les forques
Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Vestint als gegants"
Vestint als gegants

CEF Golden Medal

Jordi VENTURA CARBÓ - ESPAÑA

Jordi VENTURA CARBÓ - ESPAÑA
"Diables"
Diables

FCF Golden Medal

Andreu NOGUERO - ESPAÑA

Andreu NOGUERO - ESPAÑA
"Sardanes"
Sardanes

CEF Silvered Medal

Jose Maria FONTANET VALLS - ESPAÑA

Jose Maria FONTANET VALLS - ESPAÑA
"Bruixes"
Bruixes

FCF Silvered Medal

Mª Victoria PLANAS SALVADOR - ESPAÑA

Mª Victoria PLANAS SALVADOR - ESPAÑA
"Avi i net seguint la tradicio"
Avi i net seguint la tradicio

CEF Bronzed Medal

Françoise MORIO - FRANCE

Françoise MORIO - FRANCE
"Ferveur"
Ferveur

FCF Bronzed Medal

Agustin PADILLA CARREÑO - ESPAÑA

Agustin PADILLA CARREÑO - ESPAÑA
"Festa del Pí-5"
Festa del Pí-5

Trofeu Gegants de Calella

Mª Victoria PLANAS SALVADOR - ESPAÑA

Mª Victoria PLANAS SALVADOR - ESPAÑA
"Calor gegantina"
Calor gegantina

Miguel CABEZAS

Monochrome pictures, free theme

Miguel CABEZAS
"After the storm"
After the storm
Miguel CABEZAS
"Snake"
Snake
Miguel CABEZAS
"Waiting for the last wave"
Waiting for the last wave

Color, free theme

Miguel CABEZAS
"Vallecas 51"
Vallecas 51
Miguel CABEZAS
"Otzarreta"
Otzarreta
Miguel CABEZAS
"Urban color contrast"
Urban color contrast

Color, the sea with all its aspects. (landscape, work, portrait, diving,...)

Miguel CABEZAS
"Pier at sea"
Pier at sea
Miguel CABEZAS
"El surfer"
El surfer
Miguel CABEZAS
"Hendaye"
Hendaye
Miguel CABEZAS
"Pasamanos en el mar"
Pasamanos en el mar

Creative

Miguel CABEZAS
"El regreso"
El regreso
Miguel CABEZAS
"El bosque encantado"
El bosque encantado
Miguel CABEZAS
"Urban forms"
Urban forms
Miguel CABEZAS
"Magic mountain"
Magic mountain

COLOR: Festes i tradicions populars catalanes