44e TROFEU TORRETES DE FOTOGRAFIA - PHOTOGRAPHY 44th TROPHY TORRETES

Galería de premiados

Honor Award TrofeuTorretes

Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA

Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"FISHER´S TOWN"
FISHER´S TOWN
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"LA CASCADA DORADA"
LA CASCADA DORADA
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"SOLA ANTE EL GLACIAR"
SOLA ANTE EL GLACIAR
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"Closer from the stars"
Closer from the stars

FIAP Gold medal

Lídia VIVES RODRIGO - ESPAÑA

Lídia VIVES RODRIGO - ESPAÑA
"In my head"
In my head

PSA Gold medal

Pranab BASAK - INDIA

Pranab BASAK - INDIA
"Safe custody"
Safe custody

GPU Gold medal

Oscar MANSO NAVAS - ESPAÑA

Oscar MANSO NAVAS - ESPAÑA
"Bonnie"
Bonnie

ISF Gold medal

David WHEELER - UNITED KINGDOM

David WHEELER - UNITED KINGDOM
"Trouble at the Station"
Trouble at the Station

CEF Gold medal

Yves GUENOT - RÉUNION

Yves GUENOT - RÉUNION
"Christine et le Baleineau"
Christine et le Baleineau

FCF Gold medal

Manuel VIOLA FIGUERAS - ESPAÑA

Manuel VIOLA FIGUERAS - ESPAÑA
"Marabu Barro"
Marabu Barro

FIAP Honor Mention

Mercedes MAYOL FAURA - ESPAÑA

Mercedes MAYOL FAURA - ESPAÑA
"Migracio"
Migracio

FIAP Honor Mention

José Agustín GURRUCHAGA GARAGARZA - ESPAÑA

José Agustín GURRUCHAGA GARAGARZA - ESPAÑA
"la bailarina y la violinista"
la bailarina y la violinista

FIAP Honor Mention

Asghar BESHARATI - IRAN, ISLAMIC REP.

Asghar BESHARATI - IRAN, ISLAMIC REP.
"MANJALI"
MANJALI

PSA Honor Mention

Jozef DE FRAINE - BELGIUM

Jozef DE FRAINE - BELGIUM
"ADEMNOOD"
ADEMNOOD

PSA Honor Mention

Ying SHI - CANADA

Ying SHI - CANADA
"Under the sky of Kenya"
Under the sky of Kenya

PSA Honor Mention

Haihong XING - CHINA

Haihong XING - CHINA
"Deer on the summit"
Deer on the summit

GPU Honor Mention

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA
"Rezo Nocturno"
Rezo Nocturno

GPU Honor Mention

Mohammadreza BEHNARAM - IRAN, ISLAMIC REP.

Mohammadreza BEHNARAM - IRAN, ISLAMIC REP.
"separation"
separation

GPU Honor Mention

Son NGUYEN - VIET NAM

Son NGUYEN - VIET NAM
"Daily work"
Daily work

ISF Diploma

H.W. CHAN - HONG KONG

H.W. CHAN - HONG KONG
"Protected 2"
Protected 2

ISF Diploma

Manfred PILLIK - AUSTRIA

Manfred PILLIK - AUSTRIA
"Fliegendes Haar"
Fliegendes Haar

ISF Diploma

Albert BUSQUETS PLAJA - ESPAÑA

Albert BUSQUETS PLAJA - ESPAÑA
"xacal"
xacal

CEF Diploma

Carmen PASCUAL SOLER - ESPAÑA

Carmen PASCUAL SOLER - ESPAÑA
"Nina y Mika 2"
Nina y Mika 2

CEF Diploma

Krzysztof BROWKO - POLAND

Krzysztof BROWKO - POLAND
"Phare 2"
Phare 2

CEF Diploma

Diego PEDRA BENZAL - ESPAÑA

Diego PEDRA BENZAL - ESPAÑA
"Paseando entre muertos"
Paseando entre muertos

Golden medal FFC Creative

Francisco José CALDERÓN LOZANO - ESPAÑA

Francisco José CALDERÓN LOZANO - ESPAÑA
"CHEF"
CHEF

Silver medal FFC Creative

Carlos FRIAS PEREZ - ESPAÑA

Carlos FRIAS PEREZ - ESPAÑA
"El lider"
El lider

Bronzed medal FFC Creative

Kui ZHANG - CHINA

Kui ZHANG - CHINA
"Symphony of life"
Symphony of life

Honor Award TrofeuTorretes

Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA

Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"COULD MOUNTAINS"
COULD MOUNTAINS
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"Footbridge to the sea"
Footbridge to the sea
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"NOCHE EN LA CIMA"
NOCHE EN LA CIMA
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"Vestrahorn Mountain"
Vestrahorn Mountain

FIAP Gold medal

Yi LIU - UNITED STATES

Yi LIU - UNITED STATES
"Cheetah Hunting in Masai Mara 1"
Cheetah Hunting in Masai Mara 1

PSA Gold medal

Garik AVANESIAN - CZECH REPUBLIC

Garik AVANESIAN - CZECH REPUBLIC
"Batman"
Batman

GPU Gold medal

Aitor ARANA ARRUTI - ESPAÑA

Aitor ARANA ARRUTI - ESPAÑA
"Tempus fugit 01"
Tempus fugit 01

ISF Gold medal

Lídia VIVES RODRIGO - ESPAÑA

Lídia VIVES RODRIGO - ESPAÑA
"Scarface"
Scarface

CEF Gold medal

Carles PUNYET MIRÓ - ESPAÑA

Carles PUNYET MIRÓ - ESPAÑA
"Splash"
Splash

FCF Gold medal

Zhizhou JIANG - CHINA

Zhizhou JIANG - CHINA
"Winter pasturing"
Winter pasturing

FIAP Mention Honor + Golden Medal FFC Creative

Tracy Shuxi FENG - UNITED STATES

Tracy Shuxi FENG - UNITED STATES
"Duet"
Duet

FIAP Honor Mention

Huaifeng LI - CHINA

Huaifeng LI - CHINA
"Interdependence"
Interdependence

FIAP Honor Mention

Climent CLERCH VALLS - ESPAÑA

Climent CLERCH VALLS - ESPAÑA
"Groselles"
Groselles

PSA Honor Mention

Manuel VIOLA FIGUERAS - ESPAÑA

Manuel VIOLA FIGUERAS - ESPAÑA
"El Monje"
El Monje

PSA Honor Mention

Angel BENITO ZAPATA - ESPAÑA

Angel BENITO ZAPATA - ESPAÑA
"en movimiento"
en movimiento

PSA Honor Mention

Jozef DE FRAINE - BELGIUM

Jozef DE FRAINE - BELGIUM
"VERY CLOSE"
VERY CLOSE

GPU Honor Mention

Xinxin CHEN - CHINA

Xinxin CHEN - CHINA
"The Nenets campsite17"
The Nenets campsite17

GPU Honor Mention

Zenghua LIU - CHINA

Zenghua LIU - CHINA
"Young vendor"
Young vendor

ISF Diploma

Yue LI - CHINA

Yue LI - CHINA
"Queue poplars"
Queue poplars

ISF Diploma

Md Tanveer Hassan ROHAN - UNITED STATES

Md Tanveer Hassan ROHAN - UNITED STATES
"Brick Field Workers 5"
Brick Field Workers 5

GPU Honor Mention + Silver Medal FFC Creative

Francisco Javier COCA ÁVILA - ESPAÑA

Francisco Javier COCA ÁVILA - ESPAÑA
"El negocio"
El negocio

ISF Diploma

Yihua WANG - CHINA

Yihua WANG - CHINA
"Shrine"
Shrine

CEF Diploma

Oscar MANSO NAVAS - ESPAÑA

Oscar MANSO NAVAS - ESPAÑA
"Sirenas"
Sirenas

CEF Diploma

Manfred KLUGER - GERMANY

Manfred KLUGER - GERMANY
"flower power-2"
flower power-2

CEF Diploma

Pinguan ZHENG - CHINA

Pinguan ZHENG - CHINA
"A family"
A family

Bronzed medal FFC Creative

Jordi PIQUE VERICAT - ESPAÑA

Jordi PIQUE VERICAT - ESPAÑA
"Partitura La Gallineta"
Partitura La Gallineta

Honor Award TrofeuTorretes

Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA

Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"BLUE MONSUL"
BLUE MONSUL
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"RINCONES DEL DELTA"
RINCONES DEL DELTA
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"The little Lighthouse"
The little Lighthouse
Lourdes GÓMEZ FERNÁNDEZ - ESPAÑA
"Way to the Mediterranean"
Way to the Mediterranean

FIAP Gold Medal + Silver Medal FFC Creative

Asghar BESHARATI - IRAN, ISLAMIC REP.

Asghar BESHARATI - IRAN, ISLAMIC REP.
"CHAHO"
CHAHO

GPU Gold medal

Jozef DE FRAINE - BELGIUM

Jozef DE FRAINE - BELGIUM
"REUNION"
REUNION

PSA Gold Medal + Golden Medal FFC Creative

José Agustín GURRUCHAGA GARAGARZA - ESPAÑA

José Agustín GURRUCHAGA GARAGARZA - ESPAÑA
"guerra y paz"
guerra y paz

ISF Gold medal

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA

Jose BEUT DUATO - ESPAÑA
"Boat at sunrise"
Boat at sunrise

CEF Gold medal

Yi WAN - CHINA

Yi WAN - CHINA
"hawksbill 9"
hawksbill 9

FCF Gold medal

Alfonso MASEDA VARELA - ESPAÑA

Alfonso MASEDA VARELA - ESPAÑA
"winter in hamnoy"
winter in hamnoy

FIAP Honor Mention

Ruben SANZ RUBIO - ESPAÑA

Ruben SANZ RUBIO - ESPAÑA
"Pont al Vespre"
Pont al Vespre

FIAP Honor Mention

Frederick DOERFLER - UNITED STATES

Frederick DOERFLER - UNITED STATES
"Full Moon in Disko Bay 15"
Full Moon in Disko Bay 15

FIAP Honor Mention

Martin FRY - UNITED KINGDOM

Martin FRY - UNITED KINGDOM
"The Red Warning"
The Red Warning

PSA Honor Mention

Miguel RODRÍGUEZ MARTÍNEZ - ESPAÑA

Miguel RODRÍGUEZ MARTÍNEZ - ESPAÑA
"ARRECIFE DE SIRENAS"
ARRECIFE DE SIRENAS

PSA Honor Mention

Fernando HERRERO ZARZOSO - ESPAÑA

Fernando HERRERO ZARZOSO - ESPAÑA
"Atardecer en el embarcadero I"
Atardecer en el embarcadero I

PSA Honor Mention

Lluís REMOLÀ PAGÈS - ESPAÑA

Lluís REMOLÀ PAGÈS - ESPAÑA
"Fishing nets-3"
Fishing nets-3

GPU Honor Mention

Kai ZHENG - CHINA

Kai ZHENG - CHINA
"magic walts"
magic walts

GPU Honor Mention

Ka Wai LI - HONG KONG

Ka Wai LI - HONG KONG
"SUNSET"
SUNSET

GPU Honor Mention

Lluís CUMINAL MOLLERA - ESPAÑA

Lluís CUMINAL MOLLERA - ESPAÑA
"Onada"
Onada

ISF Diploma

Manu BARREIRO RODRIGUEZ - ESPAÑA

Manu BARREIRO RODRIGUEZ - ESPAÑA
"Boats and Waterlilies 01"
Boats and Waterlilies 01

ISF Diploma

Tracy Shuxi FENG - UNITED STATES

Tracy Shuxi FENG - UNITED STATES
"Fishing In The Dawn"
Fishing In The Dawn

ISF Diploma

Joan ELIAS BOADA - ESPAÑA

Joan ELIAS BOADA - ESPAÑA
"Fried egg jellyfish"
Fried egg jellyfish

CEF Diploma

Yves GUENOT - RÉUNION

Yves GUENOT - RÉUNION
"Tortue verte"
Tortue verte

CEF Diploma

Jean-Claude BERTIN - FRANCE

Jean-Claude BERTIN - FRANCE
"Eclats"
Eclats

CEF Diploma

Paco SEVA SANTAMARIA - ESPAÑA

Paco SEVA SANTAMARIA - ESPAÑA
"nueva temporada"
nueva temporada

Bronzed medal FFC Creative

Hong ZHAO - CHINA

Hong ZHAO - CHINA
"Nostalgia"
Nostalgia

Trofeu, Medalla d´Or Foto-Film Calella, i 100 €

Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA

Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Encenent les cebes"
Encenent les cebes
Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Diables de Sabadell 01"
Diables de Sabadell 01
Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Sota el foc de les forques"
Sota el foc de les forques
Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Preparant el foc"
Preparant el foc
Txema LACUNZA NASTERRA - ESPAÑA
"Siluetas infernales"
Siluetas infernales

Medalla de Plata FFC. i 100 €

Miguel RODRÍGUEZ MARTÍNEZ - ESPAÑA

Miguel RODRÍGUEZ MARTÍNEZ - ESPAÑA
"DANSA DE LA MORT"
DANSA DE LA MORT
Miguel RODRÍGUEZ MARTÍNEZ - ESPAÑA
"DANSA DE LA MORT"
DANSA DE LA MORT
Miguel RODRÍGUEZ MARTÍNEZ - ESPAÑA
"DANSA DE LA MORT"
DANSA DE LA MORT
Miguel RODRÍGUEZ MARTÍNEZ - ESPAÑA
"DANSA DE LA MORT"
DANSA DE LA MORT
Miguel RODRÍGUEZ MARTÍNEZ - ESPAÑA
"DANSA DE LA MORT"
DANSA DE LA MORT

Medalla de Bronze FFC. i 100 €

Josep Maria MOLIST I VILANOVA - ESPAÑA

Josep Maria MOLIST I VILANOVA - ESPAÑA
"Carregant el Pi"
Carregant el Pi
Josep Maria MOLIST I VILANOVA - ESPAÑA
"Surtin del bosc"
Surtin del bosc
Josep Maria MOLIST I VILANOVA - ESPAÑA
"De camí"
De camí
Josep Maria MOLIST I VILANOVA - ESPAÑA
"Festa del Pi bous Centelles"
Festa del Pi bous Centelles
Josep Maria MOLIST I VILANOVA - ESPAÑA
"Festa del Pi 2017 Centelles"
Festa del Pi 2017 Centelles

Medalla d´Or FCF

Mª Victoria PLANAS SALVADOR - ESPAÑA

Mª Victoria PLANAS SALVADOR - ESPAÑA
"El geganter de la geganta i la gegantera"
El geganter de la geganta i la gegantera

Medalla de Plata FCF

Rosalina NIÑÁ FREIXENET - ESPAÑA

Rosalina NIÑÁ FREIXENET - ESPAÑA
"Corpus-5"
Corpus-5

Medalla de Bronze FCF

Lluís PÉREZ MAÑOSAS - ESPAÑA

Lluís PÉREZ MAÑOSAS - ESPAÑA
"Castellers"
Castellers

Medalla d´Or CEF

Daniel FONT VILA - ESPAÑA

Daniel FONT VILA - ESPAÑA
"Retrobament"
Retrobament

Medalla de Plata CEF

Joan ELIAS BOADA - ESPAÑA

Joan ELIAS BOADA - ESPAÑA
"We did it"
We did it

Medalla de Bronze CEF

Lluís REMOLÀ PAGÈS - ESPAÑA

Lluís REMOLÀ PAGÈS - ESPAÑA
"Diables-1"
Diables-1

Trofeu Gegants de Calella

Andreu NOGUERO - ESPAÑA

Andreu NOGUERO - ESPAÑA
"Capgross Rusiñol"
Capgross Rusiñol

Jose BEUT DUATO

Monochrome, general open

Jose BEUT DUATO
"Rezo Nocturno"
Rezo Nocturno
Jose BEUT DUATO
"Friends"
Friends
Jose BEUT DUATO
"Fog"
Fog
Jose BEUT DUATO
"En la escuela"
En la escuela

Color, general open

Jose BEUT DUATO
"Varanasi 2"
Varanasi 2
Jose BEUT DUATO
"Fire horses"
Fire horses
Jose BEUT DUATO
"Lalibela Priest"
Lalibela Priest
Jose BEUT DUATO
"Kushti wrestlers"
Kushti wrestlers

Color, the sea with all its aspects.

Jose BEUT DUATO
"Lighthouse"
Lighthouse
Jose BEUT DUATO
"Boat at sunrise"
Boat at sunrise
Jose BEUT DUATO
"Blue and a bit of red"
Blue and a bit of red
Jose BEUT DUATO
"El barco"
El barco

Color: Festes i tradicions populars catalanes